L’oreal True Match Likit Aydınlatıcı İncelemesi

L’oreal True Match Likit Aydınlatıcı İncelemesi
11 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 4.571 kez okundu.

L’oreal True Match Likit Aydınlatıcı yani Highlighter’ları ülkemize yeni geldi. Aslında bu markanın ülkemizde aydınlatıcıları olmadığı için büyük merak konusuydu. Özellikle de likit olması dikkat çekici oldu çünkü uygun fiyatlı makyaj malzemeleri arasında malesef çok güzel bir likit aydınlatıcı yok. Yazın da en çok likit ürünler tercih ediliyor…

14331132_10154461245478360_533814708_n

Ülkemizde şuan iki rengi mevcut bu aydınlatıcıların. Biri Rose Glow isimli rengi .Rose Glow isimli rengi daha pembemsi bir aydınlatıcı ve açık tenlilere daha çok hitap ediyor. Günlük makyaja kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Diğeri ise Dore Glow isimli rengi. Dore Glow isimli rengi bronz tenlilere çok yakışacak altın yansımalara sahip bir aydınlatıcı. Gündüz kullanımından çok gece makyajı için daha tercih edilebilir olabilir.

L’oreal True Match Likit Aydınlatıcı‘ların yapısına gelicek olursak,sim sim durmadığı için günlük makyajınıza kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Yüzde daha aydınlık, daha sağlıklı bir görünüm yaratıyor. Dağıtması fırçayla biraz zor oluyor, ancak makyaj süngeri ile dağıttığınız zaman yüzde güzel bir aydınlık sağlıyor. Bu ürünü kullandım ve sevdim açıkçası.

Peki L’oreal True Match Likit Aydınlatıcı’ları nasıl uygulamalıyız?

1. Aydınlık bir makyaj istiyorsanız fondöteninize karıştırarak uygulayabilirsiniz..

2. Islak görünümlü bir makyaj yapıyorsanız nemlendiricinize karıştırarak baz olarak kullabilirsiniz.

3.  Yüzünüzün yüksek yerlerine, öne çıkarmak istediğiniz noktalarına sünger yardımıyla uygulayabilirsiniz.

L’oreal True Match Likit Aydınlatıcı Fiyatı 55 tl ancak indirimde yakalarsanız 27,50 tl’ye alabilirsiniz. Watsons indirimlerinde bu ürünü kaçırmayın.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git