Maybelline Master Strobing Sticks İncelemesi

Maybelline Master Strobing Sticks İncelemesi
4 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 8.944 kez okundu.

Maybelline markasının Master Strobing Sticks adlı aydınlatıcı stickleri ülkemize yeni geldi. Uygun fiyatlı ürünler arasında çok iyi bir aydınlatıcı stick olmadığı için de aslında bu ürün epey merak konusu.

Maybelline - Master Strobing Sticks2

Maybelline Master Strobing Sticks serisi aslında üç renk ancak bizim ülkemizde şuan 2 rengi mevcut. Bizim ülkemizde 200 ve 300 nolu rengi. 200 numara daha şampanya tonlarında iken 3 numara ise altın tonlarında. Türk halkı çok açık renkli değil algısı yüzünden 100 numara malesef ülkemize gelmedi.

Maybelline - Master Strobing Sticks3

Ürünleri inceleyecek olursak eğer, 200 numara Medium Nude Glow rengi şampanya tonlarında. 300 numara Dark Gold ise altın tonlarda bir aydınlatıcı. 300 numara daha çok esmerlere hitap edicek bir aydınlatıcı. Maybelline Master Strobing Sticks’leri yüzde çok fazla parlamıyor. Daha çok yüzde ıslak makyaj görüntüsü veriyor. Işıkta çok taze bir cilt efekti veriyor. Eğer cildiniz canlı görünsün istiyorsanız bu ürünü aslında oldukça seveceksiniz. Ancak kalıcılığı çok iyi değil. Ama fazla kalıcılık aramayan ve yüzümde tazelik yaratsın diyorsanız. Günlük makyaj için oldukça uygun bir ürün.

Peki bu ürünü nasıl uygulamalıyız? Sünger yardımıyla uygulamanız en iyisi aslında. Yüzünüzde en iyi duruşu süngerle elde edebilirsiniz. Bu  ürünü ülkemizde yeni yeni görmeye başlayacakınız.

Fiyatı= 34,90 TL

 

Maybelline - Master Strobing Sticks Maybelline - Master Strobing Sticks4

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git